złoto

Jesień pełna sukcesów

W październiku byłyśmy w Busku Zdroju na turnieju z cyklu Pucharu Polski – efekt: 3 złote medale! W listopadzie sprzyjało nam szczęście na zawodach Grand Prix Polski w Krakowie oraz na Pucharze Polski w Kielcach – efekt: 8 złotych medali, 1 srebrny i 1 brązowy 🙂 A w grudniu z Grand Prix Polski w Warszawie

Read More...

Turniej o Puchar Burmistrza Mszczonowa, 16.11.2019 r.

Ten turniej na długo pozostanie w naszej pamięci, szczególnie dzięki naszym kibicom! Są zdecydowanie najlepsi na świecie ?Występy medalowe, pomimo kilku kontuzji i zmian choreograficznych nasze dziewczyny po raz kolejny to udowodniły, że są świetne ??????Dziękujemy organizatorom SKF Fresh Mszczonów oraz składamy gratulacje wszystkim drużynom i duetom biorącym udział w turnieju.

Read More...

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa Cheerleaders Grand Prix Polski Kraków 2019

9 listopada 2019 roku w Tauron Arenie w Krakowie złoto należało do Liderek : Organizacji Międzynarodowych Mistrzostw Krakowa, stanowiących jeden z turniejów cyklu Grand Prix Polski 2019, podjęli się: – Stowarzyszenie Cheerleaders Kraków– Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie,– Stowarzyszenia im. J.Korczaka w Krakowie– Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders W zawodach wzięły udział nasze drużyny.

Read More...