lato

Czerwiec pełen sukcesów – Turniej w Skarżysku Kamiennej

5 złotych medali i 1 brązowy 🙂 19 czerwca odbywał się w Skarżysku Kamiennej „I Skarżyski Turniej Tańca Sportowego,” w którym to wzięły udział wszystkie nasze drużyny! Liderki, Liderki Stars, Liderki Top, Kolorowe Liderki, Mini Liderki 🙂 Dziewczyny są niesamowite – znów to potwierdziły 🙂 Miła i serdeczna atmosfera panująca podczas zawodów jest zasługą organizatorów:

Read More...

„POŻEGNANIE WAKACJI” pokaz w Owczarach

Z przyjemnością skorzystałyśmy z zaproszenia i zaprezentowałyśmy swoje umiejętności na Pikniku Rodzinnym w podkrakowskich Owczarach.Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i te wszystkie pyszności, którymi nas poczęstowano na Pikniku. Było to idealne zakończenie wakacji i równocześnie rozpoczęcie nowego roku szkolnego.Za zaufanie dziękujemy przemiłej Pani Sołtys Iwonie Siesiowicz.

Read More...

Wakacyjne warsztaty taneczne z Liderkami!

Dla naszych zawodniczek oraz kandydatek na zawodniczki! W czwartek 29 sierpnia 2019 r. w salach Centrum Integracji Społecznej w Zielonkach przy ul. Galicyjskiej 17A, odbędą się taneczne warsztaty dla cheerleaders. Zajęcia prowadzone są przez trenerkę Katarzynę Gazdę-Suchanek, która stoi za licznymi sukcesami Liderek oraz gościnnie przez Małgorzatę Wrońską, trenera oraz sędziego międzynarodowego. ✅ Na trening

Read More...