Liderki Cheerleaders

Liderki Cheerleaders to wyjątkowa drużyna z ponad 10-letnią tradycją. Wytrwale trenujemy, a efekty naszej pracy można oglądać na zawodach sportowych oraz podczas eventów i pokazów.

Drużyna rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2009 r. z inicjatywy Katarzyny Gazdy. Początkowo zawodniczki tworzyły jedną grupę turniejową o nazwie LIDERKI, natomiast na przestrzeni czasu powstawały kolejne składy turniejowe:

MINI LIDERKI, KOLOROWE LIDERKI, LIDERKI STARS, ZŁOTE LIDERKI, MINI MINI LIDERKI, TOP LIDERKI.

Zawodniczki poszczególnych drużyn z sukcesami starują we wszelkiego rodzaju zawodach tanecznych (turniejach, festiwalach, przeglądach), a także uczestniczą w innych wydarzeniach kulturalnych o charakterze sportowym.

 

Na przestrzeni 10 lat działalności, drużyny i duety brały udział w 

51 TURNIEJACH

podczas których zdobyły

74 ZŁOTE medale

38 SREBRNYCH medali

17 BRĄZOWYCH medali

 

a także

40 POKAZACH TANECZNYCH

 

oraz otrzymały

MNÓSTWO nagród i wyróżnień

m.in. nagrodę Fair Play.

2018 i 2019

  • 07.12.2019 r. Ogólnopolski Turniej Zespołów Cheerleaders w ramach cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2019, Warszawa

II miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

 

  • 16.11.2019 r. I Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Mszczonowa w ramach cyklu Grand Prix PolskiCheerledares, Mszczonów

I miejsce KOLOROWE LIDERKI(Pom Dance Elite Dzieci)

II miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

II miejsce LIDERKI(Pom Dance Elite Junior)

I miejsce Blanka Boguska, Antonina Hankus (Pom Dance Elite Dzieci)

II miejsce Zofia Zięba, Klaudia Wójcik (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

I miejsce Zofia Jaworowska, Joanna Szlachetka (Pom Dance Elite Junior)

 

  • 09.11.2019 r. International CheerleadingChampionships in Kraków Polish Grand Prix 2019

I miejsce KOLOROWE LIDERKI(Pom Dance Elite Dzieci)

I miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

I miejsce LIDERKI(Pom Dance Elite Junior)

 

  • 4-5.05.2019 r. IV Mistrzostwa Polski Cheerleaders, Eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, Polski Związek Sportowego Cheerleadingu

I miejsce LIDERKI (Junior High Kick Mini Drużyny)

II miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)

I miejsce LIDERKI STARS (Mini Freestyle Pom Mini Drużyny)

II miejsce KOLOROWE LIDERKI (Mini Freestyle Pom Mini Drużyny)

I miejsce Natalia Koczwara, Milena Wadowska (PeeWee Freestyle Pom Duety)

I miejsce Zofia Zięba, Klaudia Wójcik (Mini Freestyle Pom Duety)

I miejsce Sylwia Seweryn, Zuzanna Trela (Junior High Kick Duety)

IV miejsce Zofia Jaworowska, Joanna Szlachetka (Junior Freestyle Pom Duety)

IX miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Senior Freestyle Pom Duety)

 

  • 06.04.2019 r.Międzynarodowy VI Otwarty Turnieju Cheerleaders organizowany przez klub sportowy Fun Time AthleticsNovýJičín, pod patronatem Czeska AsociaceCheerleaders

I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Freestyle Pom PeeWee)

I miejsce LIDERKI STARS (Freestyle Pom Youth)

I miejsce LIDERKI (Freestyle Pom Junior)

I miejsce Joanna Szlachetka, Klaudia Wójcik (Freestyle Youth)

II miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Freestyle Junior)

V miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Freestyle Senior)

 

  • 14-17.03.2019 r. XXII Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Kielce 2019

I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Pom Dance Elite Dzieci)

III miejsce LIDERKI (Pom Dance Elite Junior)

I miejsce Antonina Hankus, Karina Guzik (Pom Dance Elite Dzieci)

II miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Pom Dance Elite Senior)

IV miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Pom Dance Elite Junior)

IV miejsce Klaudia Wójcik, Joanna Szlachetka (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

  • 08.12.2018 r. Grand Prix Polski Cheerleaders, Warszawa

I miejsce LIDERKI (Junior PomDance Elite Drużyny)

 

  • 01.12.2018 r. II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne PASJA TAŃCA, Ostrów Mazowiecka

I miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)

I miejsce Zofia Zięba, Melania Truchlewska (Mini High Kick Duety)

I miejsce Sylwia Seweryn, Małgorzata Paliś (Junior High Kick Duety)

II miejsce Karolina Liszka, Natalia Charzewska (Junior High Kick Duety)

II miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Junior FreestylePom Duety)

 

  • 12.05.2018 r. III Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, Eliminacje do Mistrzostw Europy, I Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu

I miejsce LIDERKI (Junior High Kick Mini Drużyny)

I miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)

II miejsce LIDERKI STARS (Mini Freestyle Pom Drużyny)

III miejsce KOLOROWE LIDERKI (Mini Freestyle Pom Drużyny)

I miejsce Karina Guzik, Milena Wadowska (Pee Wee Freestyle Pom Duety)

I miejsce Zofia Zięba, Melania Truchlewska (Mini High Kick Duety)

II miejsce Sylwia Seweryn, Zofia Jaworowska (Junior High Kick Duety)

III miejsce Amelia Browarnik, Justyna Sajmbor (Junior Jazz Duety)

V miejsce Milena Rybak, Zuzanna Charzewska (Mini Freestyle Pom Duety)

 

  • 23.04.2018 r. XXI Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders

I miejsce LIDERKI (Pom Dance Elite Junior)

III miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Pom Dance Elite Dzieci)

I miejsce Zuzanna Trela, Amelia Browarnik (Pom Dance Elite Junior)

III miejsce Maria Hankus, Justyna Sajmbor (Pom Dance Elite Junior)

 

  • 03.03.2018 r. turniej kwalifikacyjny do XXI Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders dla duetów  (Garwolin 2018 r.)

I miejsce Zuzanna Trela, Amelia Browarnik (Pom Dance Elite Junior)

II miejsce Maria Hankus, Justyna Sajmbor (Pom Dance Elite Junior)

2017 ROK

  • 10.06.2017 r. V Ogólnopolski Festiwal Tańca „TAKI TANIEC”

I miejsce Kolorowe Liderki (kategoria wiekowa dzieci)
II miejsce LIDERKI (kategoria wiekowa juniorzy)

  • 02.06.2017 r. XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Tanecznych i Cheerleaders

II miejsce Kolorowe Liderki (kategoria wiekowa dzieci)
IV miejsce LIDERKI STARS (kategoria wiekowa juniorzy)
II miejsce LIDERKI (Kategoria wiekowa senior)

  • 26.03.2017 r. III Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, Eliminacje do Mistrzostw Europy

I miejsce LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje junior)
I miejsce LIDERKI (High Kick mini formacje junior)

2016 ROK

  • 19.11.2016 r. Open International Cheerleading Championships

I miejsce LIDERKI (pom dance junior)
I miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

  • 05.11.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers

II Memoriał Mariana Dzięcioła – Łochów 2016
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

  • 07.05.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers o Puchar Burmistrza Tyczyna

III miejsce Julia Madej, Dominika Palimąka (pom Dance senior)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior)
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

  • 09.04.2016 r. XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Gdynia Cheerleaders Cup

I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior)
III miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
IV miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)
I miejsce Dominika Deka, Julia Urzędowska (pom Dance dzieci)
III miejsce Anna Borzym, Małgorzata Paliś (pom Dance junior młodszy)

  • 02.04.2016 r. Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, eliminacje do Mistrzostw Europy

I miejsce ZŁOTE LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje senior II)
II miejsce LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje junior)
III miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (Freestyle Pom junior)

  • 05.03.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers, Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerladers Garwolin

I miejsce ZŁOTE LIDERKI (Pom Dance senior II)
I miejsce LIDERKI (Pom Dance junior)
I miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Pom Dance dzieci)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (Pom Dance junior)

2015 ROK

  • 19.12.2015 r. The Beach Cup Tropical Island, Berlin

II miejsce LIDERKI (Freestyle pom junior)
II miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (Freestyle pom junior)
V miejsce Julia Madej, Dominika Palimąka (Freestyle pom senior)

  • 21.11.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Zespołów Cheerladers, Grand Prix Polski Kraków

I miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

  • 30.05.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Tanecznych i Cheerleaders

II miejsce LIDERKI
I miejsce MINI MINI LIDERKI

  • 16.05.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders XIII Gdyński Festiwal

IV miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)

  • 10.05.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna

II miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
III miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 18.04.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders BALTIC CUP 2015

II miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 27-29.03.2015 r. XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders Łącko-Ochotnica Dolna

IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Katarzyna Gazda, Małgorzata Wrońska (pom Dance senior II)

  • 28.02.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders Otwarte Mistrzostwa Warszawy

I miejsce LIDERKI(pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka, Julia Madej (pom Dance, junior)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior młodszy)

2014 ROK

  • 29.11.2014 r. IX Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Skawina 2014

I miejsce LIDERKI (junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (junior młodszy)

  • 22.11.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders Kraków 2014

Zespoły:
VII miejsce MINI MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VII miejsce Ewelina Mosur i Zuzia Frankiewicz (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Wiktoria Żaba (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda, Anna Kłos-Koza pom Dance senior II)

  • 18.05.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders Płock

IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
VI Ewelina Mosur i Magda Kosowska (pom Dance junior młodszy)
II Julia Matanyj i Zuzia Frankiewicz (freestyle pom junior młodszy)
II miejsce Dominika Paimąka i Julia Madej (pom Dance junior)

  • 13.04.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna

VI miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
III miejsce Magda Kosowska i Gabrysia Górak (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce Julia Madej i Dominika Palimąka (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza (pom Dance senior II)

  • 29.03.2014 r. XII Gdyńskim Festiwalu Zespołów Cheerleaders, Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders

II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
Półfinał MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 15-16.03.2014 r. XVII Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Łochów

V miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza (pom Dance senior II)

  • 18.01.2014 r. Grand Prix Polski Cheerleaders Garwolin

III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Magdalena Kosowska i Gabriela Górak (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)

2013 ROK

  • 14.06.2013 r. XII Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders

II miejsce Liderki
IV miejsce Mini Liderki

  • 08.06.2013 r. I Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders w Skarżysku-Kamiennej

I miejsce Liderki (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce Mini Liderki (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Magdalena Kosowska (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Ewelina i Julia (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Gołda (pom Dance junior junior)
DUETY (senior):
I miejsce Agnieszka i Karolina

  • 13.04.2013 r. Grand Prix Polski Cheerleaders XI Gdyński Festiwal Zespołów Cheerleaders

III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 06.04.2013 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna

III miejsce LIDERKI ((pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Magdalena Kosowska (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Julia i Gabriela Górak (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Golda (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Agnieszka Bućwińska (pom Dance senior)

  • 9-10.03.2013 r. XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Lesznie

II miejsce Dagmara Szablowska i Madzia Kosowska (pom Dance junior młodszy)
V miejsce Julia Dragosz i Gabrysia Górak (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Dominika Palimąka i Gabrysia Gołda (pom Dance junior)
III miejsce Agnieszka Bućwińska i Katarzyna Gazda (pom Dance senior)
I miejsce Małgorzata Wrońska i Karolina Siwek (pom Dance senior II)
VII miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

2012 ROK

  • 01.12.2012 r. VIII Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Skawina

II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 26.05.2012 r. XI Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders

I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 16.05.2012 r. Raciborowice CheerGirls

IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 12.05.2012 r. XI Wiosenny Turniej Tańca Disco&Cheerleaders Kielce

II miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Gołda (pom Dance junior)
VI miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
Półfinał MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 21.04.2012 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna

II miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika i Gabrysia (pom Dance junior)
VI miejsce Karolina Siwek i Agnieszka Bućwińska (pom Dance senior)

  • 31.03.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Gdyni Zepołów Cheerleaders

V miejsce LIDERKI

2011 ROK

  • 20.05.2011 r. Raciborowice CheerGirsl 2011

VII miejsce LIDERKI

  • 14.05.2011 r. X Wiosenny Turniej Tańca Disco&Cheerleaders

IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 13.05.2011 r. X Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerladers

II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce LIDERKI BIS (pom Dance junior młodszy)

  • 16.04.2011 r. Mistrzostwa Wybrzeża Balic Cup Gdańsk

V miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

2010 ROK

  • 24.04.2010 r. V Otwarte Mistrzostwa Krakowa Zespołów Cheerladers

VI miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IX miejsce LIDERKI (pom Dance junior)

POKAZY TANECZNE

  • 01.09.2019 r. pokazy taneczne w Woli Zachariaszowskiej z okazji zakończenie lata
  • 14-16.06.2019 r. otwarcie X Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21 pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego
  • 05.06.2019 r. otwarcie 30 Festynu o „Uśmiech Dziecka” organizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie
  • 10.06.2018 r. pokaz w Krakowie podczas meczów finałowych turnieju piłkarskiego MurapolCup
  • 08.06.2018 r. otwarcie Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21
  • 13.05.2018 r. pokaz w Krakowie podczas meczu piłkarskiego Wisła Kraków vs. Lech na stadionie Wisły Kraków
  • 19.01.2018 r. pokaz podczas gali rozdania nagród plebiscytu „10 Asów Małopolski. Najpopularniejszy Sportowiec, Trener i Drużyna 2017 roku”, która odbyła się na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
  • 14.01.2018 r. cheer-wolontariuszki pomagają podczas 26 Finału WOŚP w Szkole w Zielonkach
  • 18.06.2017 r. pokaz podczas XV Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Wojskowych i Dętych. Otwarcie w/w Festiwalu wraz z Orkiestrą Dętą z Cianowic
  • 11.06.2017 r. pokaz w Krakowie podczas meczów finałowych turnieju piłkarskiego MurapolCup
  • 09.06.2017 r. otwarcie Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21
  • 28.05.2017 r. pokaz w Krakowie podczas meczu futballu amerykańskiego Kraków Football KINGS vs. Gliwice Lions
  • 09.04.2017 r. pokaz w Krakowie podczas meczu futballu amerykańskiego Kraków Football KINGS
  • 15.01.2017 r. cheer-wolontariuszki pomagają podczas 25 Finału WOŚP w Szkole w Zielonkach
  • 08.10.2016 r. pokaz w Zakopanem podczas akcji charytatywnej „Na Maxa Dla Maxa”
  • 18.09.2016 r. pokaz w Zielonkach podczas Półmaratonu Marchewkowego organizowanego na terenie Gminy Zielonki
  • 04.09.2016 r. pokaz w Zielonkach podczas XI Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych w Zielonkach
  • 23.06.2016 r. pokaz w Krakowie w Domu Seniora
  • 19.06.2016 r. pokaz w Skale podczas XIV Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Wojskowych i Dętych. Otwarcie w/w Festiwalu wraz z Orkiestrą Dętą z Cianowic.
  • 05.06.2016 r. pokaz w Krakowie podczas meczów finałowych turnieju piłkarskiego MurapolCup
  • 05.06.2016 r. pokaz w Zielonkach podczas Rajdu Rowerowego po Gminie Zielonki
  • 10.01.2016 r. pokaz podczas 24 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 02.06.2015 r. pokaz w Liszkach podczas pikniku z okazji dnia dziecka organizowanego przez Akademię Piłkarską AP21
  • 11.01.2015 r. pokaz podczas 23 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 19.10.2014 r. pokaz w Staniątkach w ramach projektu „Gramy i tańczymy razem”
  • 21.09.2014 r. pokaz w Zielonkach podczas Pikniku Rodzinnego „Pożegnanie lata” na terenie Gminy Zielonki
  • 06.07.2014 r. pokaz w Woli Zachariaszowskiej z okazji 20-lecia Orkiestry Dętej Wola
  • 08.06.2014 r. pokaz w Zielonkach podczas Małopolskiego Gwieździstego Zlotu Rowerowego oraz Pikniku Rodzinnego
  • 01.06.2014 r. pokaz w Michałowicach podczas festiwalu tanecznego „Karuzela Marzeń”
  • 12.01.2014 r. pokaz podczas 22 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 06.06.2013 r. pokaz w Zielonkach podczas Powiatowego Festiwalu Zespołów Ludowych
  • 02.06.2013 r. pokaz w Zielonkach podczas Dnia Dziecka organizowanego w Parku Wiejskim w Zielonkach
  • 13.01.2013 r. pokaz podczas 21 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 09.09.2012 r. pokaz w Zielonkach podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego na terenie Parku Wiejskiego w Zielonkach
  • 02.09.2012 r. pokaz w Brzozówce podczas Pikniku Rodzinnego
  • 09.01.2012 r. pokaz podczas 20 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 03.06.2012 r. pokaz w Zielonkach podczas II Festiwalu Zespołów Ludowych w Zielonkach i Dnia Dziecka w Parku Wiejskim W Zielonkach
  • 09.01.2011 r. pokaz podczas 19 Finału WOŚP na terenie szkoły w Zielonkach
  • 2011 pokaz w Jerzmanowicach towarzyszący występowi Orkiestry Jerzmanowice podczas Pikniku Rodzinnego
  • 2010 pokaz w Skale podczas rozgrywek Powiatowej Ligi Futsalu

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

  • 26.04.2019 r. nagrody powiatu krakowskiego dla zawodników oraz trenerów za znakomite osiągnięcia w działalności sportowej za rok 2018. Wśród nominowanych zawodników znalazła się Maria Hankus, natomiast nagrodę powiatu krakowskiego dla trenera otrzymała Katarzyna Gazda-Suchanek.
  • 04.01.2019 r. Nagrody i stypendia Wójta Gminy Zielonki. Naszym zawodniczkom przyznano stypendium (Zuzanna Trela) oraz nagrody (Gabriela Maślej, Zofia Zięba, Oliwia Szablowska, Zuzanna Trela, Sylwia Seweryn, Zofia Jaworowska). Nagrodę otrzymała również trener Katarzyna Gazda-Suchanek.
  • 01.2019 r. wygrana etapu powiatowego plebiscytu „10 Asów Małopolski. Najpopularniejszy Sportowiec, Trener i Drużyna 2018 roku” w kategorii Sportowiec Junior Roku – Zuzanna Trela oraz zdobycie wysokiej IV lokaty na etapie wojewódzkim.
  • 19.01.2018 r. wygrana etapu powiatowego plebiscytu „10 Asów Małopolski. Najpopularniejszy Sportowiec, Trener i Drużyna 2017 roku” oraz zdobycie wysokiej IV lokaty na etapie wojewódzkim.
  • 04.04.2017 r. Przyznanie Nagrody Wójta Gminy Zielonki dla Trenera Katarzyny Gazdy oraz dla zawodniczki Dagmary Szablowskiej – za osiągnięcia trenerskie i sportowe w roku 2016
  • 31.12.3016 r. Miejsce zdobyte podczas Cyklu Turniejów Grand Prix Polski 2016

I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

  • 05.03.2016 r. IX Ogólnopolski Festiwal Taneczny Róża 2016, Wyróżnienie II stopnia dla grupy MINI LIDERKI
  • 31.12.2015 r. Miejsce zdobyte podczas Cyklu Turniejów Grand Prix Polski 2015

I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

  • 31.12.2014 r. Miejsce zdobyte podczas Cyklu Turniejów Grand Prix Polski Cheerleaders 2014.

I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 29.05.2014 r. Nagroda Powiatu Małopolskiego dla trenera drużyny LIDERKI Pani Katarzyny Gazdy-Suchanek za znakomite osiągnięcia trenerskie i sukcesy w dziedzinie twórczości artystycznej
  • 04.03.2014 r. Śledzik Samorządowy w podziękowaniu za dokonania wspierające rozwój i promocję Gminy Zielonki dla Grupy Cheerleaders LIDERKI (XIX Śledzik u Wójta)
  • 16.05.2012 r. Raciborowice CheerGirls, nagroda specjalna dla drużyny: warsztaty taneczne z cheer Project
  • 21.04.2012 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna. Lena Ebo została najsłodszą zawodniczką turnieju
  • 31.03.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Gdyni Zepołów Cheerleaders, Nagroda fair play dla drużyny LIDERKI
  • 19.03.2012 r. XXV Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2012”, Wyróżnienie LIDERKI
  • 31.12.2012 r. Miejsce zdobyte podczas Cyklu Turniejów Grad Prix Polski Cheerleaders 2012

VII miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

  • 16.04.2011 r. Mistrzostwa Wybrzeża Balic Cup Gdańsk, Nagroda za najlepsze fryzury dla drużyny LIDERKI

Chcesz zapisać się w historii sukcesów pierwszej drużyny cheerleaders w Gminie Zielonki?

Dołącz do nas liderki@liderki.com.pl